Шукати в цьому блозі

середа, 28 грудня 2011 р.

Опитування про підтримку бібліотек населенням


У листопаді 2011 року на замовлення Програми «Бібліоміст» Київський міжнародний інститут соціології провів загальнонаціональне опитування з метою визначити рівень підтримки бібліотек населенням України. Загалом було проведено 2037 особистих інтерв’ю з респондентами в 110 населених пунктах усіх областей України, а також в м.Києві та АР Крим.

Головні результати дослідження:

1.       13% опитаних протягом останніх 5 років хоча б раз надавали підтримку бібліотеці. Найчастіше бібліотекам дарують книжки (10% від загальної кількості опитаних). Інші види підтримки зустрічаються досить рідко: благодійні пожертви (2%), робота волонтером (1%), допомога в ремонті бібліотеки (1%). Відповіді на питання щодо мотивів надання підтримки бібліотекам можна поділити на три основні групи. Більше половини респондентів вважає, що підтримка бібліотек є обов’язком кожного (52% від тих, хто підтримує бібліотеки). Для другої категорії важливим є те, що бібліотека надає необхідні послуги та інформацію (32%). Представники третьої групи мають безпосереднє відношення до бібліотеки або до  органів влади (респондент або його родичі працюють в цих структурах) – 9%.

На перший погляд здається, що лише незначна частина українців надає підтримку бібліотекам. Проте, 13% - це не так вже й мало, особливо, якщо порахувати, що дорослого населення в Україні приблизно 36,5 мільйонів. Виходить, майже 4,5 мільйона наших громадян допомагають бібліотекам.
 
2.       87% опитаних за останні п’ять років жодного разу не надавали підтримки бібліотекам. Серед причин, чому не надається допомога, найчастіше зустрічаються: я не ходжу до бібліотеки (47% від загальної кількості тих, хто не підтримує бібліотеки), підтримка бібліотек – справа держави (19%), я не займаюся благодійністю (12%), до мене не зверталися за допомогою (12%), я не знаю, чим допомогти (11%).

Причини відмови у наданні допомоги бібліотекам також можна поділити на три групи. До першої можна віднести противників такої підтримки взагалі. Це приблизно третина тих, хто дав негативну відповідь (31%) – люди, які взагалі не займаються благодійністю та вважають підтримку бібліотек прерогативою держави. Змінити негативне ставлення таких людей до бібліотеки можна шляхом проведення інформаційних та просвітницьких кампаній, підвищення соціального іміджу бібліотеки в суспільстві.
Майже половина опитаних (47%) не підтримує бібліотеки тому, що не відвідує їх. Збільшення кількості відвідувачів буде сприяти збільшенню обсягів допомоги.  Ця частина населення України має бути в центрі уваги бібліотек, оскільки мова йде одночасно про збільшення відвідувачів та потенційних благодійників.
В той же час значна частина респондентів (23% з числа тих, хто не підтримує) не заперучує можливість  надання підтримки та зазначає, що ці люди або не знають, чим допомогти, або бібліотекарі до них не зверталися. В такій ситуації можна говорити про необхідність активізації роботи як з користувачами, та  і некористувачами бібліотек, особливо в контексті залучення додаткових ресурсів. Перші й другі (в середньому 27% респондентів) вважають, що звернення бібліотекаря до них про підтримку може стати реальним стимулом. 42% респондентів не знає, що може стати таким стимулом. Це означає, що самим бібліотекам необхідно шукати ці аргументи та навчитися розповідати людям про користь та перваги, що вони надають.
 
Як отримані дані можуть бути використані для адвокаційної діяльності бібліотек?

1.       13% населення України можна вважати прихильниками бібліотек. Ці люди можуть не тільки надавати допомогу, але й залучатися до захисту та просування інтересів бібліотек, тобто брати участь в адвокаційних кампаніях. Бібліотекам необхідно активно формувати кола своїх прихільників, залучати їх на постійній основі. Так, наприклад, при бібліотеках США стіворюються Клуби друзів бібліотек, що працюють як волонтерські організації.

2.       Значна кількість (до 70% згідно даних опитування) українських громадян не відвідує або майже не відвідує бібліотеки. Бібліотеки мають більше уваги приділяти роботі з некористувачами, проводячи інформаційні та PR заходи, рекламуючи нові бібліотечні послуги, тощо.

3.       Бібліотекам необхідно розробляти власні адвокаційні та фандрейзингові стратегії, більш активно та наполегливо звертатися до громадян, бізнесу, місцевих благодійних організацій.

4.       Необхідно розвивати партнерські стосунки зі ЗМІ та находити взаємну користь так, як зробила бібліотека м.Стрий (ще одне відео про успішну адвокацію стане доступним найближчим часом). Наявність зв’язків зі ЗМІ є важливим фактором успіху адвокаційної діяльності.

5.       Не менш важливим є розвиток партнерств з неурядовими організаціями, реалізація спільних проектів. НУО можуть урізноманітнити роботу бібліотек власними заходами та допомогти в проведенні адвокаційних заходів.

З більш детальними результами опитування можна ознайомитись на сайті Програми «Бібліоміст» за адресою: http://www.bibliomist.org/images/pdf_doc/Library_supporters.pdf

Немає коментарів:

Дописати коментар